Dešifrovacia súťaž: D3$ifru7

Vyhodnotenie:

Šifru ako prvý vylúštil Ondrej Szekely. Z úspešných riešiteľov bol vylosovaný Lukáš Gáborík. Víťazom srdečne gratulujeme a všetkým fanúšikom šifier ďakujeme za účasť!

Podobne ako minulý rok, aj pre tento rok sme si pre Vás pripravili šifrovaciu hru DEŠIFRUJ 2019, ktorá sa koná v rámci Európskej noci výskumníkov. Veríme, že sa Vám bude páčiť. Tému dešifrovacej súťaže zistíte rýchlo a prísť na to, ako ju vlastne hrať je súčasťou samotnej hry.  

CHCEM DEŠIFROVAŤ

Hra je určená každému, kto má rád výzvy a kto si chce potrápiť mozgové závity a zmysluplne stráviť časNepredpokladáme, že človek bez občianskeho preukazu bude vedieť vylúštiť všetky šifry sám, ale za pokus nič nedá. Do hry sa nie je potrebné nijakregistrovať. Poprosíme hráčov, aby dodržiavali pravidlá fair-play a umožnili každému, aby na riešenia prišiel sám. Nie riešenia, ani výhry, ale samotný proces odhaľovania je pravým poslaním tejto hry. 

Hra sa končí 26. septembra o 14:00. Víťazi budú vyhlásení počas samotného festivalu na hlavnom pódiu v Bratislave. Absolútnym víťazom sa stane ten, kto ako prvý hru dokončí. Zo všetkých, ktorí dokončili vyžrebujeme ďalšieho výhercu. Autori hry zostanú celý čas v utajení. Riešenia budú ochotní diskutovať priamo s hráčmi na samotnej Noci výskumníkov v Bratislave v prípade, že ich hráči identifikujú a že tam budú. Ak ste presvedčení o chybe v hre, svoje postrehy môžete vyjadriť  E-mailom.  

Autori majú právo zadania kedykoľvek počas hry zmeniť. Zmeny budú jasne popísané na informačnej stránke súťaže. Minuloročnú hru môžete nájsť tu.